Atostogauti kviečiantis CHANEL skaros audinys

 • Atostogauti kviečiantis CHANEL skaros audinys

  Kaina 196 
  Likutis: 2 vnt.

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  Į krepšelį 
 • Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, lengvas, plastiškas CHANEL vilnelės ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Pieno baltos ir tamsiai mėlynos spalvos. Skara labai graži. Stambesnių raštų, pieštų batelių ilgis apie 22 cm. Skarą labai malonus liesti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 143 cm x 141 cm. Iš dviejų šonų jau padaryti kutosiukai, tereikia palei juos nukirpti audinį, o kitus du šonus galima ištraukiant siūlus taip pat padaryti kutosiukus arba kraštus tvarkingai apsiūti.

  Sudėtis: 70 proc. vilna, 30 proc. šilkas
  Plotis: 129 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.   

 • Alternatyvios prekės

  Nepakartojamas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys

  Plonas, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. 

  Kaina 300 
  LORO PIANA kašmyro ir šilko audinys skarai

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir minkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 150 cm x 150 cm. 

  Kaina 225 
  Rudai žalias CHANEL kašmyro audinys šaliui

  Plonytis, platus, be galo švelnus ir milkštas, plastiškas CHANEL kašmyro audinys šaliui. Šalio kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Labai malonus liesti. Išskirtinės kokybės ir prabangus šalis. 

  Kaina 205