Valentino šifoninis rožių šilkas

 • Valentino šifoninis rožių šilkas

  Kaina 4850
  Likutis: 4.1 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 0.5 m
  Parduodame po 0.1 m
 • Perregimas, plonytis ir lengvas, gražiai krintantis VALENTINO mados namų šilkas. Puikios kokybės ir be galo gražus. Rausvos spalvos, šiek tiek turinčios ir violetinio atspalvio. Iš šio šilko būtų nuostabi suknelė, sijonas, palaidinė ar marškinukai.

  Sudėtis: 100 proc. šilkas

  Plotis: 138 cm


  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.    

 • Alternatyvios prekės

  Švelniai rausvas šilkas

  Šiek teik persišviečiantis, minkštas, plonytis itališkas šilkas. Švelniai rausvos ir pilkšvairudos atspalvių. Šis šilkas puikiai tinka palaidinei, suknelei, plazdančiam sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 31 
  Perregimas VALENTINO rožių šilkas

  Perregimas, plonytis ir lengvas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO mados namų šifoninis šilkas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams.

  Kaina 4850
  VALENTINO žaismingasis šilkas

  Puikus, išskirtinis VALENTINO mados namų šilkas. Turi šiek tiek tamprumo. Nepersišviečia, gražiai krintantis. Puikiai tinka suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. Raštai išdėstyti raportais/ kuponais. Raporto ilgis 83 cm. Kaina nurodyta už raportą. 

  Kaina 41