Margi, dryžuoti, gėlėti vilnos audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški vilnos audiniai iš Italijos. Gėlėta, marga, dryžuota, spalvinga vilnelė įvairiausiems skoniams. Nuo ypatingai plonų, vasarai tinkančių, iki storesnių, šiltesnių vilnos audinių. Vilnelė kostiumams, suknelėms, sijonams, kelnėms, švarkeliams. Taip pat ir šiltesnės vilnos audiniai, iš kurių pasiūti rūbai apgaubs Jus šiluma ir suteiks jaukumo jausmą. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.       

  Smulkaus raštelio vilnelė su šilku ir elastanu

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži, slidoka, subtiliai spindinti vilnelė su šilku ir elastanu suknelei, sijonui, švarkui, kelnėms, tvirtesnei palaidinei.

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Melsva smulkaus rašto vilnelė su šilku

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, beveik nesiglamžanti vilnelė su šilku, tinkanti pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, šortukams, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 3230
  38  Sutaupykite 570
  Smulkaus rašto samanų vilnelė

  Plona, švelni, plastiška, beveik nesiglamžanti vilnelė su elastanu pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, šortukams, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 3315
  39  Sutaupykite 585
  Pilkų atspalvių kašmyras

  Vidutinio storio, prabangus, minkštas, plastiškas, labai švelnus, gražiai krintantis, bet ir vos palaikantis formą, mažai glamžus DRAGO kašmyras šiltai suknelei, sijonui ar švarkeliui. 

  Kaina 7650
  85  Sutaupykite 850
  Melsvų atspalvių alpaka

  Plonas (šiek tiek link vidutinio storio), labai švelnus, mažai glamžus, gražiai krintantis, minkštas, plastiškas alpakos vilnos audinys suknelei, sijonui, švarkui, kelnėms ar šiltesnei palaidinei. 

  Kaina 3910
  46  Sutaupykite 690
  Plonytė ryškiaspalvė vilnelė

  Plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė plonytei, krintančiai suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar šaliui.  

  Kaina 27 
  45  Sutaupykite 18 
  Šilta vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, švelni, mažai glamži, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, šiltam švarkui, liemenei, užmestukui.  

  Kaina 4420
  52  Sutaupykite 780
  Sodriai ruda dryžuota vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti, slidoka vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, plonam švarkui ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Pilkas smulkaus rašto kašmyras

  Plonas (link vidutinio storio), prabangus, minkštas, plastiškas, labai švelnus, gražiai krintantis, mažai glamžus DRAGO kašmyras suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, švarkeliui ar palaidinei. 

  Kaina 68 
  80  Sutaupykite 12 
  Pilka smulkaus rašto vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, švelni, mažai glamži, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru labai šiltam sijonui, šiltam švarkui, liemenei, užmestukui ar labai lengvam paltukui.  

  Kaina 4420
  52  Sutaupykite 780
  Pilkos eglutės kašmyras

  Vidutinio storio, minkštas, labai švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, bet ir vos palaikantis formą kašmyo audinys šiltai suknelei, sijonui, kelnėms, švarkui, liemenei.  

  Kaina 7650
  85  Sutaupykite 850
  Dryžuota vilna

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, mažai glamži vilna suknelei, sijonui, kelnėms, švarkui, liemenei.  

  Kaina 3360
  48  Sutaupykite 1440
  Pilka vilnelė su kašmyru

  Plona, labai švelni, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms ar šiltesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 4420
  52  Sutaupykite 780
  Šilta marga vilna

  Storokas, šiltas, švelnus ir minkštas, plastiškas, priskirtinas prie mažiau glamžių vilnos audinys šiltai suknelei, sijonui, šiltam švarkeliui, užmestukui, liemenei. 

  Kaina 3315
  39  Sutaupykite 585
  Pilkai violetinė vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni vilna su kašmyru šiltesnei suknelei, sijonui, šiltoms kelnėms, švarkeliui.  

  Kaina 4250
  50  Sutaupykite 750
  Pilkos eglutės vilna su kašmyru paltui

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška vilna su kašmyru lengvam paltui, labai šiltam švarkui, liemenei ar labai šiltam sijonui. 

  Kaina 5525
  65  Sutaupykite 975
  Vilnelė su šilku vasarai

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė su šilku vasarai suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, šortukams, palaidinei, marškinukams.  

  Kaina 2520
  42  Sutaupykite 1680
  Vilnos žakardas

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus, beveik nesiglamžantis vilnos žakardas suknelei, sijonui, minkštam švarkeliui ar liemenei.  

  Kaina 3185
  49  Sutaupykite 1715
  Juodai balta alpaka

  Vidutinio storio, labai švelnus, beveik nesiglamžantis, gražiai krintantis, minkštas, plastiškas alpakos vilnos audinys šiltesnei suknelei, sijonui, švarkui, kelnėms. 

  Kaina 3740
  44  Sutaupykite 660
  E. PUCCI spalvingosi vilnelė

  Plonas, didžiulis, švelnus ir milkštas, plastiškas E. PUCCI vilnelės kuponas. Gali būti naudojamas šaliui arba rūbui siūti. Sodrių spalvų, ryškiai ir efektingai žiūrisi. Išskirtinės kokybės ir prabangus audinys.  

  Kaina 170 
  200  Sutaupykite 30 
  Melsvas MISSONI audinys su vilna

  Plonas, švelnus, plastiškas, elastingas, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MISSONI audinys su vilna palaidinei, suknelei, sijonui ar net šaliui. 

  Kaina 2550
  30  Sutaupykite 450
  Ramus Missoni audinys su vilna

  Plonas, švelnus, plastiškas, elastingas, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MISSONI audinys su vilna .palaidinei, suknelei, sijonui ar net šaliui. 

  Kaina 2550
  30  Sutaupykite 450
  Gražiausių gėlių vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams.  

  Kaina 18 
  36  Sutaupykite 18 
  Išsiliejusių gėlių vilnelė su elastanu

  Plona, minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams, plonyčiam švarkeliui ar plonoms kelnėms. 

  Kaina 2160
  36  Sutaupykite 1440
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.