Margi, dryžuoti, gėlėti vilnos audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški vilnos audiniai iš Italijos. Gėlėta, marga, dryžuota, spalvinga vilnelė įvairiausiems skoniams. Nuo ypatingai plonų, vasarai tinkančių, iki storesnių, šiltesnių vilnos audinių. Vilnelė kostiumams, suknelėms, sijonams, kelnėms, švarkeliams. Taip pat ir šiltesnės vilnos audiniai, iš kurių pasiūti rūbai apgaubs Jus šiluma ir suteiks jaukumo jausmą. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.       

  Plona vilnelė

  Plona, gražiai krintanti, minkšta, švelni, beveik nesiglamžanti, iš savęs šiek tiek tamprumo turinti vilnelė suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui, kelnėms, storesniems marškinukams ar palaidinei.

  Kaina 18 
  24  Sutaupykite 6 
  Minkšta LORO PIANA vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži, šilta LORO PIANA vilnelė su kašmyru šiltesnei suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui.

  Kaina 4860
  54  Sutaupykite 540
  VALENTINO paslaptingo tigro vilna su šilku

  Vidutinio storio, lyg krepinio pagrindo, laikanti formą VALENTINO namos namų vilna su šilku suknelei, sijonui, švarkeliu, o gal ir kelnėms.

  Kaina 4320
  48  Sutaupykite 480
  Cinamonu barstyta gėlėta vilnelė

  Plona, minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 40 
  45  Sutaupykite 5 
  Alyvuogių įkvėpta gėlėta vilnelė

  Plona, minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar plačioms kelnėms.

    

  Kaina 40 
  45  Sutaupykite 5 
  DRIES VAN NOTEN gyvatės rašto vilna

  Vidutinio storio, lyg krepinio pagrindo, beveik nesiglamžanti DRIES VAN NOTEN vilnelė. Gražiai krintanti. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, o gal net plonam švarkeliui ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 3690
  41  Sutaupykite 410
  Nuostabus RUFFO COLI vilnos žakardas

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, prabangus, puošnus RUFFO COLI vilnos žakardas. Tinka puošniai šiltai suknelei, sijonui, minkštam švarkeliui. 

  Kaina 4840
  54  Sutaupykite 560
  Bordinė žakardinė vilna

  Minkšta, vidutinio storio, beveik nesiglamžanti žakardinio audimo vilna užmestukui, šiltai suknelei, sijonui ar minkštam, patogiam švarkeliui. 

  Kaina 1820
  26  Sutaupykite 780
  Dryžuotoji vilnelė

  Minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti, šilta vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui.

  Kaina 21 
  28  Sutaupykite 7 
  Mėlyna smulkaus rašto vilnelė

  Plona, mažai glamži, gražiai krintanti, smulkaus rašto vilnelė suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 1610
  23  Sutaupykite 690
  Mėlyna šilta vilna

  Minkšta, vidutinio storio, beveik nesiglamžanti vilna užmestukui, šiltai suknelei, sijonui ar minkštam, patogiam švarkeliui.  

  Kaina 1850
  26  Sutaupykite 750
  Švelni eglučių vilna

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, beveik nesiglamžanti, gražaus kritimo, šilta vilna. Tinka šiltam švarkeliui, storesnei suknelei ar sijonui.

  Kaina 20 
  26  Sutaupykite 6 
  Pilkoji standoka tvido vilna

  Vidutinio storio, standoka, tvido vilna.  Tinka plonam paltukui, šiltam švarkeliui ar labai šiltam sijonui.

  Kaina 1875
  25  Sutaupykite 625
  Mėlynių vilnelė su linu ir šilku

  Plona, žakardinio audimo vilnelė su linu ir šilku. Švelnus, slidus, turintis subtilaus spindesio, gražiai krintantis audinys. Tinka suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 2370
  3160 Sutaupykite 790
  Aviečių vilnelė su linu ir šilku

  Plona, švelni, subtiliai spindinti, žakardinio audimo vilnelė su linu ir šilku. Gražiai krintanti. Tinka suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 2370
  3160 Sutaupykite 790
  LANVIN efektingasis audinys

  LANVIN šiltas, išskirtinis audinys. Minkštas, vidutinio storio, beveik nesiglamžantis. Tinka šiltam švarkeliui, užmestukui ar plonam paltukui. 

  Kaina 3840
  48  Sutaupykite 960
  Turkio žydrumo chanel audinys

  Turkio žydrumo chanel tipo audinys. Šiltas, minkštas, vidutinio storio, beveik nesiglamžantis. Tinka suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui. 

  Kaina 3825
  45  Sutaupykite 675
  Marga dvipusė vilna su kašmyru

  Dvipusis vilnos su kašmyru audinys. Vidutinio storio, minkštas, švelnus, beveik neiklamžantis. Puikiai tinka šiltiems dvipusiams švarkeliams, šiltiems sijonams ar labai ploniems paltukams. 

  Kaina 48 
  60  Sutaupykite 12 
  Juostų ir gėlių vilnelė

  Vidutinio storio, elastinga ir mažai glamži vilnelė. Audinys laikantis formą. Tinka suknelei, sijonui, kelnėms, palaidinei. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite 9 
  VALENTINO rusvai oranžinė vilna

  VALENTINO mados namų chanel tipo audinys. Vidutinio storio, šiltas, švelnus ir minkštas, beveik nesiglamžantis. Tinka šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui.  

  Kaina 4080
  51  Sutaupykite 1020
  VALENTINO žakardinė vilna

  VALENTINO  mados namų žakardinis audinys. Šiltas ir minkštas, vidutinio storio, beveik nesiglamžantis. Tinka šiltai suknelei (laikančiai formą), sijonui, švarkeliui, užmestukui. 

  Kaina 50 
  6250 Sutaupykite 1250
  Subtiliai dryžuota vilnelė

  Vidutinio storio, švelni, slidi, gražiai krintanti, subtiliai spindinti ir mažai glamži vilnelė. Tinka suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 3060
  3660 Sutaupykite 6 
  Gyvatės rašto vilnelė

  Plona, krepinio pagrindo, nesiglamžanti, gražiai krintanti vilnelė. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, o gal net plonam švarkeliui ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 3040
  38  Sutaupykite 760
  MISSONI šilta vilna

  Šiltas ir minkštas MISSONI mados namų audinys. Megztas bukle trikotažas. Švelnus, minkštas, vidutinio storio. Tinka šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui ar plonam paltukui.

  Kaina 2655
  3540 Sutaupykite 885
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.