Poliesterio audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški poliesterio audiniai iš Italijos. Spalvingi, beveik nesiglamžantys, kokybiški poliesterio audiniai. Poliesteris puikios kokybės ir savo spalvomis traukiantis dėmesį. Tinka suknelėms, sijonams, kelnėms, palaidinėms ar marškinukams. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.  

  Vidutinio storio baltas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Vidutinio storio (šiek tiek į plonesnę pusę), baltos spalvos, turi šiek tiek tamprumo.  

  Kaina 390
  Plonas baltas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Plonas, pieno baltos spalvos, turi tamprumo. 

  Kaina 390
  Margas GUCCI audinys

  Plonas, minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei, sijonui, plačioms kelnėms ar suknelei.  

  Kaina 1650
  Tamsiai mėlynų gėlyčių VALENTINO audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis VALENTINO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1260
  18  Sutaupykite 540
  Juodas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Plonas, juodos spalvos, turi tamprumo. 

  Kaina 390
  MAX MARA žalių pievų audinys

  Plonas, lengvas, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis MAX MARA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 21 
  La DoubleJ puošnusis audinys

  Plonas, plastiškas, lengvas, prabangus, labai puošnus La DoubleJ žakardas puošniai suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui ar palaidinei. 

  Kaina 54 
  S. FERRAGAMO rūko katino audinys

  Plonas, lengvas, ypatingai švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, išskirtinis S. FERRAGAMO audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams.

  Kaina 20 
  Įspūdingų gėlių VALENTINO žakardas

  Plonas, švelnus, minkštas VALENTINO žakardas vasariniam paltukui, "bomber" stiliaus striukei, švarkeliui, formą palaikančiai suknelei ar sijonui.  

  Kaina 45 
  Įvairių raštų ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1680
  Taškuotas VALENTINO audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1780
  Ryškiaspalvių gėlių audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1580
  Smulkaus zebro audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1590
  Viliojantis ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir ypatingai švelnus, plastiškas, spindintis, gražiai krintantis, mažai glamžus ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, plačioms kelnėms. 

  Kaina 1680
  DOLCE & GABBANA rausvų gėlių audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DOLCE & GABBANA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 21 
  Ispaniško temperamento audinys

  Šiek tiek storesnis už plonus audinius, gražiai krintantis, tačiau ir šiek tiek palaikantis formą, mažai glamžus, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 16 
  GUCCI elastingas audinys

  Minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Puikiai tinka ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei ar suknelei.  

  Kaina 36 
  Judo grožio GUCCI audinys

  Plonytis, lengvas, labai mikštas ir švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Tinka kritimo reikalaujančiai suknelei, sijonui, plonytei palaidinei ar marškinukams.  

  Kaina 19 
  Tamsiai mėlynas šilkas

  Plonytis, lengvas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui. 

  Kaina 19 
  S. FERRAGAMO rausvo kaspinėlio audinys

  S. FERRAGAMO plonas, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys, turintis šiek tiek šiugždesio. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 2440
  S. FERRAGAMO mėtinių gėlių audinys

  S. FERRAGAMO plonas, švelnus, slidus, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 2440
  S. FERRAGAMO kakavos tigro audinys

  S. FERRAGAMO plonas, švelnus, slidus, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 2440
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.