Poliesterio audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški poliesterio audiniai iš Italijos. Spalvingi, beveik nesiglamžantys, kokybiški poliesterio audiniai. Poliesteris puikios kokybės ir savo spalvomis traukiantis dėmesį. Tinka suknelėms, sijonams, kelnėms, palaidinėms ar marškinukams. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.  

  MAX MARA žalių pievų audinys

  Plonas, lengvas, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis MAX MARA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1365 
  21  Sutaupykite 735 
  S. FERRAGAMO rūko katino audinys

  Plonas, lengvas, ypatingai švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, išskirtinis S. FERRAGAMO audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams.

  Kaina 12 
  20  Sutaupykite
  Įvairių raštų ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1008 
  1680  Sutaupykite 672 
  Ryškiaspalvių gėlių audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 948 
  1580  Sutaupykite 632 
  Smulkaus zebro audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 954 
  1590  Sutaupykite 636 
  Ispaniško temperamento audinys

  Šiek tiek storesnis už plonus audinius, gražiai krintantis, tačiau ir šiek tiek palaikantis formą, mažai glamžus, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 960 
  16  Sutaupykite 640 
  GUCCI elastingas audinys

  Minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Puikiai tinka ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei ar suknelei.  

  Kaina 2160 
  36  Sutaupykite 1440 
  S. FERRAGAMO rausvo kaspinėlio audinys

  S. FERRAGAMO plonas, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys, turintis šiek tiek šiugždesio. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 976 
  2440  Sutaupykite 1464 
  S. FERRAGAMO mėtinių gėlių audinys

  S. FERRAGAMO plonas, švelnus, slidus, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 976 
  2440  Sutaupykite 1464 
  Juodas krepinis šilkas

  Plonas, minkštas ir švelnus, plastiškas, matinis, gražiai krintantis krepinio pagrindo S. FERRAGAMO šilkas su acetatu suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 25 
  Puošnus kolekcinis audinys

  Plonas, plastiškas, lengvas, prabangus, puošnus FENDI audinys su elastanu puošniai suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui ar palaidinei. 

  Kaina 54 
  Juodas atlasinis poliesteris

  Plonas (link vidutinio storio), švelnus, spindintis, slidus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis atlasinis poliesteris suknelei, plačioms kelnėms, plonam švarkeliui, palaidinei, sijonui, marškinukams.  

  Kaina 25 
  VALENTINO poliesteris

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, spindintis, gražiai krintantis VALENTINO poliesteris pamušalui.

  Kaina 24 
  Dvipusė samanų viskozė

  Vidutinio storio, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti, dvipusė OFF WHITE mados namų viskozė su poliesteriu suknelei, sijonui, palaidinei, plonyčiam švarkeliui ar kiek storesniems marškinukams, plačioms kelnėms. 

  Kaina 2980 
  La DoubleJ puošnusis audinys

  Plonas, plastiškas, lengvas, prabangus, labai puošnus La DoubleJ žakardas puošniai suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui ar palaidinei. 

  Kaina 54 
  Dvipusis ornamentų žakardas

  Plonas (šiek tiek į vidutio storio pusę), švelnus, minkštas, plastiškas, dvipusis žakardas suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui.  

  Kaina 30 
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.