Poliesterio audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški poliesterio audiniai iš Italijos. Spalvingi, beveik nesiglamžantys, kokybiški poliesterio audiniai. Poliesteris puikios kokybės ir savo spalvomis traukiantis dėmesį. Tinka suknelėms, sijonams, kelnėms, palaidinėms ar marškinukams. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.  

  Spalvingas MOSCHINO audinys

  Vidutinio storio, švelnus, minkštas, plastiškas, beveik nesiglamžantis MOSCHINO trikotažas bliuzonui, kelnėms, suknelei.

    

  Kaina 27 
  30  Sutaupykite 3 
  S. FERRAGAMO rūko katino audinys

  Plonas, lengvas, ypatingai švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, išskirtinis S. FERRAGAMO audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams.

  Kaina 17 
  20  Sutaupykite 3 
  Ryškiaspalvis GUCCI audinys

  Plonas, minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Tinka ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei ar suknelei.

    

  Kaina 1420
  1670 Sutaupykite 250
  Įspūdingų gėlių VALENTINO žakardas

  Plonas, švelnus, minkštas VALENTINO žakardas vasariniam paltukui, "bomber" stiliaus striukei, švarkeliui, formą palaikančiai suknelei ar sijonui.  

  Kaina 3825
  45  Sutaupykite 675
  Alyvinių gėlių VERSACE audinys

  Plonas, lengvas, labai švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis VERSACE audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui. 

  Kaina 1590
  1870 Sutaupykite 280
  Įvairių raštų ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1428
  1680 Sutaupykite 252
  Margaspalvis ETRO audinys

  Plonas, lengvas, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1344
  1680 Sutaupykite 336
  DOLCE & GABBANA baltas taškuotas audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis DOLCE & GABBANA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1530
  18  Sutaupykite 270
  DOLCE & GABBANA juodas taškuotas audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis DOLCE & GABBANA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1530
  18  Sutaupykite 270
  Tamsiai mėlynų gėlyčių VALENTINO audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis VALENTINO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1530
  18  Sutaupykite 270
  VERSACE rausvo leopardo audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis VERSACE audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1264
  1580 Sutaupykite 316
  STELLA McCARTNEY taškučių audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis STELLA McCARTNEY audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 15 
  1780 Sutaupykite 280
  Taškuotas VALENTINO audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1424
  1780 Sutaupykite 356
  Ryškiaspalvių gėlių audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1264
  1580 Sutaupykite 316
  Smulkaus zebro audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1272
  1590 Sutaupykite 318
  Viliojantis ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir ypatingai švelnus, plastiškas, spindintis, gražiai krintantis, mažai glamžus ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, plačioms kelnėms. 

  Kaina 1344
  1680 Sutaupykite 336
  DOLCE & GABBANA rausvų gėlių audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DOLCE & GABBANA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1785
  21  Sutaupykite 315
  Ispaniško temperamento audinys

  Šiek tiek storesnis už plonus audinius, gražiai krintantis, tačiau ir šiek tiek palaikantis formą, mažai glamžus, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1250
  16  Sutaupykite 350
  GUCCI elastingas audinys

  Minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Puikiai tinka ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei ar suknelei.  

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Judo grožio GUCCI audinys

  Plonytis, lengvas, labai mikštas ir švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Tinka kritimo reikalaujančiai suknelei, sijonui, plonytei palaidinei ar marškinukams.  

  Kaina 1520
  19  Sutaupykite 380
  Tamsiai mėlynas šilkas

  Plonytis, lengvas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui. 

  Kaina 1615
  19  Sutaupykite 285
  Švelnaus persiko šilkas

  Plonytis, lengvas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui. 

  Kaina 1615
  19  Sutaupykite 285
  Uogų nudažytas šilkas

  Plonytis, lengvas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui. 

  Kaina 1615
  19  Sutaupykite 285
  Baltutėlis šilkas

  Plonytis, lengvas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, persišviečiantis audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, šalikėliui.  

  Kaina 1615
  19  Sutaupykite 285
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.