Poliesterio audiniai iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški poliesterio audiniai iš Italijos. Spalvingi, beveik nesiglamžantys, kokybiški poliesterio audiniai. Poliesteris puikios kokybės ir savo spalvomis traukiantis dėmesį. Tinka suknelėms, sijonams, kelnėms, palaidinėms ar marškinukams. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.  

  S. FERRAGAMO rūko katino audinys

  Plonas, lengvas, ypatingai švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, išskirtinis S. FERRAGAMO audinys suknelei, sijonui, tunikai, palaidinei ar marškinukams.

  Kaina 14 
  20  Sutaupykite 6 
  Įvairių raštų ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1176
  1680 Sutaupykite 504
  Ryškiaspalvių gėlių audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1106
  1580 Sutaupykite 474
  Smulkaus zebro audinys

  Plonas, lengvas, mikštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1113
  1590 Sutaupykite 477
  Viliojantis ETRO audinys

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir ypatingai švelnus, plastiškas, spindintis, gražiai krintantis, mažai glamžus ETRO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams, plačioms kelnėms. 

  Kaina 1176
  1680 Sutaupykite 504
  Ispaniško temperamento audinys

  Šiek tiek storesnis už plonus audinius, gražiai krintantis, tačiau ir šiek tiek palaikantis formą, mažai glamžus, pusiau persišviečiantis žoržetas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1120
  16  Sutaupykite 480
  GUCCI elastingas audinys

  Minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Puikiai tinka ne tik tamprėms, maudymosi kostiumėliams, bet ir palaidinei ar suknelei.  

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite 9 
  Juodo grožio GUCCI audinys

  Plonytis, lengvas, labai mikštas ir švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis GUCCI audinys. Tinka kritimo reikalaujančiai suknelei, sijonui, plonytei palaidinei ar marškinukams.  

  Kaina 1330
  19  Sutaupykite 570
  S. FERRAGAMO rausvo kaspinėlio audinys

  S. FERRAGAMO plonas, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys, turintis šiek tiek šiugždesio. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 1220
  2440 Sutaupykite 1220
  S. FERRAGAMO mėtinių gėlių audinys

  S. FERRAGAMO plonas, švelnus, slidus, gražiai krintantis, mažai glamžus audinys. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 1342
  2440 Sutaupykite 1098
  VALENTINO poliesteris

  Plonas, lengvas, labai mikštas ir švelnus, plastiškas, spindintis, gražiai krintantis VALENTINO poliesteris pamušalui.

  Kaina 24 
  Dvipusė samanų viskozė

  Vidutinio storio, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti, dvipusė OFF WHITE mados namų viskozė su poliesteriu suknelei, sijonui, palaidinei, plonyčiam švarkeliui ar kiek storesniems marškinukams, plačioms kelnėms. 

  Kaina 2980
  Dvipusis ornamentų žakardas

  Plonas (šiek tiek į vidutio storio pusę), švelnus, minkštas, plastiškas, dvipusis žakardas suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui.  

  Kaina 30 
  Vidutinio storio baltas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Vidutinio storio (šiek tiek į plonesnę pusę), baltos spalvos, turi šiek tiek tamprumo.  

  Kaina 390
  Plonas baltas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Plonas, pieno baltos spalvos, turi tamprumo. 

  Kaina 390
  Juodas paklijavimas

  Medžiaginis flizelinas (paklijavimas) siuvimui. Plonas, juodos spalvos, turi tamprumo. 

  Kaina 390
  MAX MARA žalių pievų audinys

  Plonas, lengvas, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis MAX MARA audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 21 
  La DoubleJ puošnusis audinys

  Plonas, plastiškas, lengvas, prabangus, labai puošnus La DoubleJ žakardas puošniai suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui ar palaidinei. 

  Kaina 54 
  Įspūdingų gėlių VALENTINO žakardas

  Plonas, švelnus, minkštas VALENTINO žakardas vasariniam paltukui, "bomber" stiliaus striukei, švarkeliui, formą palaikančiai suknelei ar sijonui.  

  Kaina 45 
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.