Ypatingi itališki audiniai už ypatingą kainą

 • Čia galite įsigyti ypatingus, kokybiškus audinius už ypatingai gerą kainą. Visi audiniai su nuolaidomis. Dažniausiai čia rasite nedidelius audinių likučius - būtent dėl to jiems ir taikomos nuolaidos. Kartais audiniams nuolaidos taikomos dėl sezoniškumo, ypatingų švenčių proga ir pan. Galite būti tikri, kad pas mus kainos draugiškos, o dažnai vykdomos įvairios nuolaidos kainas dar labiau mažina. Tačiau tai niekaip neįtakoja audinių kokybės. Visi mūsų audiniai kruopščiai atrinkti. O žemas kainas galime pasiūlyti todėl, kad turime tik elektroninę parduotuvę, kas leidžia sutaupyti daug lėšų ir Jums pasiūlyti audinius ženkliai žemesnėmis kainomis. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.   

  Šviesus velvetas

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, krintantis, bet ir vos palainatis formą medvilnės velvetas švarkeliui, suknelei, sijonui, kelnėms ar šortukams, liemenei.  

  Kaina 1540 
  22  Sutaupykite 660 
  Paslaptingų kvadratų kolekcinė medvilnė

  Plona, lengva, švelni, plastiška, krintanti, bet ir vos palaikanti formą MAX MARA medvilnė marškinukams, lengvai suknelei, sijonui ar palaidinei, lengviems šortukams ar plonoms, plačioms kelnėms. 

  Kaina 21 
  28  Sutaupykite
  Smulkaus raštelio medvilnė

  Vidutinio storio, švelni, plastiška, krintanti, bet ir vos palaikanti formą medvilnė suknelei, sijonui, šortukams, palaidinei. 

  Kaina 1540 
  22  Sutaupykite 660 
  Juoda dvipusė viskozė su medvilne

  Vidutinio storio, plastiška, nepersišviečianti, krintanti, bet ir vos palaikanti formą dvipusė viskozė su medvilne suknelei, sijonui, švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar palaidinei, tvirtesniems marškinukams. 

  Kaina 1950 
  26  Sutaupykite 650 
  Raudona medvilnė su elastanu

  Plona, lengva, švelni, plastiška, krintanti, bet ir vos palaikanti frmą medvilnė su elastanu lengvai suknelei, sijonui, šortukams, marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 1540 
  22  Sutaupykite 660 
  Juodas medvilnės ir viskozės trikotažas

  Vidutinio storio, švelnus, plastiškas, tamprus, nepersišviečiantis, krintantis, bet ir vos palaikantis formą medvilnės ir viskozės trikotažas bliuzonui, tvirtesnei palaidinei, suknelei, sijonui, šortukams ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 1485 
  1980  Sutaupykite 495 
  Dvipusė viskozė su medvilne

  Vidutinio storio, plastiška, nepersišviečianti, krintanti, bet ir vos palaikanti formą dvipusė viskozė su medvilne suknelei, sijonui, švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar palaidinei, tvirtesniems marškinukams. 

  Kaina 1950 
  26  Sutaupykite 650 
  Šlapio smėlio medvilnė

  Plona, lengva, švelni, minkšta, plastiška, krintanti, bet ir vos palaikanti formą, lyg šilkinio pagrindo medvilnė marškinukams, lengvai suknelei, sijonui ar palaidinei. 

  Kaina 1350 
  18  Sutaupykite 450 
  Kašmyro, vilnelės ir šilko šalio audinys

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, lengvas, plastiškas CHANEL kašmyro, vilnelės ir šilko šalio audinys. Šalio kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Šalio dydis 190 cm x 136 cm.  

  Kaina 140 
  280  Sutaupykite 140 
  Koralinis burbulų šilkas su elastanu

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas su elastanu suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Išskirtinis šilkas

  Plonas, lengvas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis MAX MARA kolekcijos šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 5670 
  63  Sutaupykite 630 
  Pilkai žalia vilna su kašmyru

  Vidutinio storio (į plonesnę pusę), minkštas, plastiškas, švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su kašmyru audinys suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Juodai mėlyna bukle vilna

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus vilnos ir poliamido bukle audinys švarkeliui, užmestukui, šiltam sijonui, liemenei ar labai lengvam paltukui. 

  Kaina 3150 
  45  Sutaupykite 1350 
  MAX MARA varnelių šilkas

  Plonas, ypatingai minkštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MAX MARA crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams.

  Kaina 3675 
  49  Sutaupykite 1225 
  Baltas krepinis šilkas

  Vidutinio storio, matinis, minkštas, plastiškas, krepinis šilkas suknelei, sijonui, kelnėms, palaidinei, marškinukams ar plonam švarkeliui. 

  Kaina 30 
  50  Sutaupykite 20 
  Saulėta S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, ponam švarkeliui ar šiltesniems marškinukams.

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite
  Ciklameninė vilnelė

  Vidutinio storio (labiau į plonesnę pusę), švelni, slidi, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui.

  Kaina 3150 
  5250  Sutaupykite 21 
  Šilta vilnelė

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su kašmyru. Kakavos spalvos, tačiau turi šiek tiek užuominos į alyvinį atspalvį. Vilnelė turi šiek tiek subtilaus spindesio, mažytį lyg pūkelį. Tinka šiltesnei suknelei, sijonui ar švarkeliui.  

  Kaina 30 
  48  Sutaupykite 18 
  Pilkos eglutės vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su kašmyru audinys suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Pilkoji standoka tvido vilna

  Vidutinio storio, standoka, tvido vilna.  Tinka plonam paltukui, šiltam švarkeliui ar labai šiltam sijonui.

  Kaina 1625 
  25  Sutaupykite 875 
  Juodas auksinių žvynelių CHANEL tvidas

  Sodrios juodos spalvos, plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, mažai glamžus, puoštas aukso spalvos mažyčiais žvyneliais CHANEL tvidas suknelei, sijonui, švarkeliui, liemenei.

  Kaina 48 
  64  Sutaupykite 16 
  Cinamonu barstyta gėlėta vilnelė

  Plona, minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 3375 
  45  Sutaupykite 1125 
  Dvipusė languota vilnelė su linu ir šilku

  Plona, švelni, beveik nesiglamžanti dvipusė vilnelė su linu ir šilku. Tinka suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 21 
  30  Sutaupykite
  Rudų gėlių medvilnė

  Vidutinio storio, nepersišviečianti, švelni, plastiška MAX MARA medvilnė su elastanu suknelei, sijonui, kelnėms, šortukams, plonam švarkeliui ar storesniems, formą palaikantiems marškinukams. 

  Kaina 1524 
  2540  Sutaupykite 1016 
 • Išskritiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.