Ypatingi itališki audiniai už ypatingą kainą

 • Čia galite įsigyti ypatingus, kokybiškus audinius už ypatingai gerą kainą. Visi audiniai su nuolaidomis. Dažniausiai čia rasite nedidelius audinių likučius - būtent dėl to jiems ir taikomos nuolaidos. Kartais audiniams nuolaidos taikomos dėl sezoniškumo, ypatingų švenčių proga ir pan. Galite būti tikri, kad pas mus kainos draugiškos, o dažnai vykdomos įvairios nuolaidos kainas dar labiau mažina. Tačiau tai niekaip neįtakoja audinių kokybės. Visi mūsų audiniai kruopščiai atrinkti. O žemas kainas galime pasiūlyti todėl, kad turime tik elektroninę parduotuvę, kas leidžia sutaupyti daug lėšų ir Jums pasiūlyti audinius ženkliai žemesnėmis kainomis. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.   

  Juodas kreminių burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Koralinis burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  S. FERRAGAMO rugiagėlių medvilnė

  Plona, minkšta, švelni, lengva, plastiška, gražiai krintanti S. FERRAGAMO medvilnė marškinukams, lengvai suknelei, sijonui ar palaidinei. 

  Kaina 1176
  1680 Sutaupykite 504
  Rausvai baltas ESCADA batistas

  ESCADA plonytis, minkštas, lengvutis, šiek tiek persišviečiantis medvilnės batistas. Tinka lengvutei suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 18 
  24  Sutaupykite 6 
  Žalio miško vilnos trikotažas

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, nepersišviečiantis, tamprus, gražiai krintantis vilnos trikotažas šiltesnei palaidinei, suknelei, sijonui, kelnėms, bliuzonui ar net švarkeliui. 

  Kaina 2250
  30  Sutaupykite 750
  Plona juoda vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažao glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms. 

  Kaina 2340
  36  Sutaupykite 1260
  Taškuotas VALENTINO audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO audinys suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1068
  1780 Sutaupykite 712
  Etro ištikimiausių draugų šilkas

  Etro mados namų šilkas. Šiek tiek palaikantis formą, tačiau ir gražiai krintantis, mažai glamžus. Tinka suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams.  

  Kaina 3150
  42  Sutaupykite 1050
  S. FERRAGAMO medvilnės ir šilko batistas

  Plonytis, minkštas, švelnus, lengvutis, šiek tiek persišviečiantis S. FERRAGAMO medvilnės ir šilko batistas lengvutei suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei ar skarai, šaliui.

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Juodas S. FERRAGAMO šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis S. FERRAGAMO šilkas su acetatu suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 1650
  22  Sutaupykite 550
  Dryžuotoji vilnelė

  Minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti, šilta vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui.

  Kaina 14 
  28  Sutaupykite 14 
  Persikinė E. PUCCI vilnelė su angora ir šilku

  Plona, labai švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, mažai glamži EMILIO PUCCI vilnelė su angora ir šilku palaidinei, marškinukams, lengvai suknelei, šaliui. 

  Kaina 24 
  33  Sutaupykite 9 
  Marinistinis VALENTINO šilkas

  Švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams, plačioms kelnėms, skarelei ar šaliui. 

  Kaina 4420
  52  Sutaupykite 780
  Smulkių gėlyčių LIBERTY medvilnė

  Plonytė, minkšta, labai švelni, lengvutė, plastiška, gražiai krintanti LIBERTY medvilnė marškinukams, suknelei, sijonui ar palaidinei. 

  Kaina 24 
  30  Sutaupykite 6 
  Žaisminga LIBERTY medvilnė

  Plonytė, minkšta, labai švelni, lengvutė, plastiška, gražiai krintanti LIBERTY medvilnė marškinukams, suknelei, sijonui ar palaidinei. 

  Kaina 24 
  30  Sutaupykite 6 
  Šviesus vilnos trikotažas

  Plonas (link vidutinio torio), minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis vilnos trikotažas palaidinei, užmestukui, o suknelei ar sijonui reiktų pamušalo. 

  Kaina 2030
  29  Sutaupykite 870
  Raudona krepinė vilnelė

  Plona, gražaus kritimo, iš savęs turinti šiek tiek tamprumo, mažai glamži krepinė vilnelė. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, o gal net plonam švarkeliui ar plačioms kelnėms.

  Kaina 2737
  3650 Sutaupykite 913
  Tamsiai žalias šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis, mažai glamžus crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite 9 
  Smulkaus raštelio LORO PIANA vilna su kašmyru

  Plona (šiek tiek link vidutinio storio), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži LORO PIANA vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 4505
  53  Sutaupykite 795
  Žiemos linksmybių LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys

  Plonas, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 125 cm x 125 cm.  

  Kaina 210 
  300  Sutaupykite 90 
  Rusvas LORO PIANA vilnos trikotažas

  Plonytis, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis LORO PIANA vilnos trikotažas palaidinėms.  

  Kaina 1680
  24  Sutaupykite 720
  Juodai pilkas LORO PIANA vilnos trikotažas

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, nepersišviečiantis, gražiai krintantis, mažai glamžus LORO PIANA vilnos trikotažas palaidinei, suknelei, sijonui, kelnėms, bliuzonui ar net švarkeliui.

  Kaina 24 
  32  Sutaupykite 8 
  Dryžuota TRUSSARDI viskozė su elastanu

  Plona, švelni, minkšta, gražiai krintanti TRUSSARDI mados namų viskozė su elastanu. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar plačioms kelnėms.  

  Kaina 1330
  19  Sutaupykite 570
  Nakties gėlių šilkas su elastanu

  Plonas, slidus, minkštas, plastiškas, spindintis, mažai glamžus, nepersišviečiantis, gražiai krintantis šilkas su elastanu  suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams, plačioms kelnėms, plaukų gumytėms. 

  Kaina 36 
  45  Sutaupykite 9 
 • Išskritiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.