Ypatingi pasiūlymai

 • Mėlynas plonas kašmyras su šilku

  Plonas, lengvas, labai švelnus, plastiškas, minkštas, gražiai krintantis, mažai glamžus kašmyras ir šilku palaidinei, marškinukams, lengvutei suknelei, sijonui.  

  Kaina 60 
  87  Sutaupykite 27 
  Baltas D&G gipiūras

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis DOLCE & GABBANA gipiūras suknelei, sijonukui ar palaidinei. 

  Kaina 4875
  65  Sutaupykite 1625
  Spindinti mėlyna vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite 9 
  Pilkšvos kakavos vilnelė su elastanu vasarai

  Plona, švelni, slidoka, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su elastanu pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, šortukams, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 2160
  36  Sutaupykite 1440
  Tamsiai mėlyna vilnelė vasarai

  Plonytė, minkšta, plastiška, slidoka, švelni, gražiai krintanti vilnelė pavasariui, vasarai suknelei, sijonui, kelnėms, šortukams, plonam švarkeliui ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 2550
  34  Sutaupykite 850
  Kakavinė vilna

  Vidutinio storio, plastiška, švelni, krintanti, bet ir vos palaikanti formą vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui. 

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
  Pilka vilnelė su šilku

  Plona (link vidutinio storio), minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms. 

  Kaina 2880
  48  Sutaupykite 1920
  Šviesi vilnelė vasarai

  Plona, švelni, plastiška, beveik nesiglamžanti vilnelė pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, šortukams, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 2160
  36  Sutaupykite 1440
  Dvipusė pilka vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, vos subtiliai spindinti, beveik nesiglamžanti DRAGO dvipusė vilna su kašmyru šiltam švarkui, sijonui, užmestukui, liemenei.  

  Kaina 49 
  70  Sutaupykite 21 
  Karšto šokolado vilnelė su šilku

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti DRAGO vilnelė su šilku pavasariui, vasarai lengvai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 3220
  46  Sutaupykite 1380
  Juoda vilna su kašmyru paltui

  Vidutinio storio (į storesnę pusę), prabangus, plastiškas, švelnus, sodrios juodos spalvos vilnos ir kašmyro audinys paltui, labai šiltam švarkui ar liemenei. 

  Kaina 45 
  75  Sutaupykite 30 
  Melsvas vilnos ir lino audinys

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą vilnos ir lino audinys pavasariui, vasarai lengvai suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, šortukams ar marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 2160
  36  Sutaupykite 1440
  Vilnos žakardas

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus, beveik nesiglamžantis vilnos žakardas suknelei, sijonui, minkštam švarkeliui ar liemenei.  

  Kaina 2940
  49  Sutaupykite 1960
  Rusva languota vilna paltui

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška, mažai glamži languota vilna lengvam paltukui, šiltam švarkui, liemenei ar labai šiltam sijonui.  

  Kaina 2880
  48  Sutaupykite 1920
  Mėlynai pilkas linas

  Plonas, lengvas, plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą linas suknelei, sijonui, šortukams ar marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 1540
  22  Sutaupykite 660
  Languotas linas

  Plonas (vos link vidutinio storio), lengvas, plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą linas suknelei, sijonui, šortukams ar marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 1540
  22  Sutaupykite 660
  Smulkių langučių vilnelė vasarai

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, slidoka, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, šortukams, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1680
  28  Sutaupykite 1120
  Languota medvilnė su linu

  Vidutinio storio, plastiška medvilnė su linu suknelei, sijonui, švarkeliui, šortukams ar tvirtesnei palaidinei, liemenei. 

  Kaina 15 
  25  Sutaupykite 10 
  Dvipusė PIACENZA vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška dvipusė PIACENZA vilna su kašmyru lengvam paltukui, labai šiltam švarkui, liemenei ar labai šiltam sijonui. 

  Kaina 49 
  70  Sutaupykite 21 
  Plonas rudas kašmyras

  Plonas, lengvas, švelnus, plastiškas, minkštas, gražiai krintantis, mažai glamžus kašmyras palaidinei, marškinukams, lengvai suknelei, sijonui, plonyčiam švarkeliui ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 60 
  87  Sutaupykite 27 
  Plonytė ryškiaspalvė vilnelė

  Plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė plonytei, krintančiai suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar šaliui.  

  Kaina 27 
  45  Sutaupykite 18 
  E. UNGARO medvilnė su šilku

  Plonas, minkštas, lengvas, švelnus, plastiškas E. UNGARO šilko ir medvilnės audinys suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 2880
  36  Sutaupykite 720
  Pilka mažų langučių vilnelė

  Plona, minkšta, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti, slidoka GUABELLO vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, plonam švarkeliui. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite 9 
  Ruda dvipusė vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti dvipusė vilnelė suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms.  

  Kaina 2520
  36  Sutaupykite 1080