Ypatingi pasiūlymai

 • Juoda vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms.

    

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Juodas kreminių burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Koralinis burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  CHANEL vilnos ir kašmyro audinys skarai

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir minkštas, plastiškas CHANEL vilnos ir kašmyro skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 144 cm x 140 cm.  

  Kaina 153 
  180  Sutaupykite 27 
  LORO PIANA kašmyro ir šilko audinys skarai

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir minkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 150 cm x 150 cm. 

  Kaina 19125
  225  Sutaupykite 3375
  Tamsaus turkio LORO PIANA kašmyro šalikas

  Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Šaliko ilgis apie 193 cm (ilgis su kutais), plotis 34 cm. Nieko papildomai šalikui daryti nereikia - tiesiog puoštis ir džiaugtis jo teikiama šiluma. 

  Kaina 7920
  99  Sutaupykite 1980
  Tamsiai mėlynas LORO PIANA kašmyro šalikas

  Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Šaliko ilgis apie 193 cm (ilgis su kutais), plotis 44 cm. Nieko papildomai šalikui daryti nereikia - tiesiog puoštis ir džiaugtis jo teikiama šiluma. 

  Kaina 96 
  120  Sutaupykite 24 
  GUCCI šilko audinys skarai

  GUCCI šilko skaros audinys. Šilkas ruoželinio audimo, minkštas, plastiškas, slidus. Skaros kraštelius reikia apsiūti - jie neapdirbti. Skaros dydis 89 cm x 74 cm. 

  Kaina 6290
  74  Sutaupykite 1110
  Šampaninė S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Šviesioji LORO PIANA vilna su šilku

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, krintanti, tačiau ir vos palaikanti formą, prabangi LORO PIANA vilnelė su šilku suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Tamsi LORO PIANA vilnelė su šilku

  Vidutinio storio (į plonesnę pusę), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, tačiau ir vos palaikanti formą, prabangi LORO PIANA vilnelė su šilku suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Smulkaus raštelio LORO PIANA vilna su kašmyru

  Plona (šiek tiek link vidutinio storio), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži LORO PIANA vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 4505
  53  Sutaupykite 795
  Mėlyna languota BRIONI vilnelė

  Plona (link vidutio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti BRIONI vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2320
  29  Sutaupykite 580
  Tamsi languota BRIONI vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, slidoka, mažai glamži BRIONI vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2330
  29  Sutaupykite 570
  Alyvinė vilnelė su elastanu

  Vidutinio storio, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 3510
  39  Sutaupykite 390
  Languotas trikotažas su vilna

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis bet ir vos palaikantis formą CALVIN KLEIN trikotažas su vilna palaidinei, švarkeliui, kelnėms, sijonui, suknelei.  

  Kaina 2465
  29  Sutaupykite 435
  Žalsva S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 3230
  38  Sutaupykite 570
  Žalia dvipusė vilna su elastanu

  Vidutinio storio (labiau į plonesnę pusę), švelni, slidi, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu  suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 4462
  5250 Sutaupykite 788
  Melsva sidabru puošta vilnelė

  Plona (labiau link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, prabangi vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Šviesi sidabru puošta vilnelė

  Plona (labiau link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, prabangi vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  BVLGARI turkio vilnosir šilko audinys šaliui

  Plonas, platus, be galo švelnus, milkštas BVLGARI vilnos ir šilko šalis. Šalio galai bus smulkių kutelių, o šonus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangus šalis. Šalio ilgis 1,8 m, plotis 75 cm.

  Kaina 7680
  96  Sutaupykite 1920
  CARTIER melsvas šilkas skarai

  CARTIER šilko skaros audinys. Šilkas ruoželinio pynimo, minkštas, plastiškas, slidus. Skaros kraštelius reikia apsiūti - jie neapdirbti. Skaros dydis 90 cm x 90 cm.

  Kaina 6290
  74  Sutaupykite 1110
  Juodas viskozės ir šilko trikotažas

  Plonas, labai švelnus, minkštas, plastiškas, kražiai krintantis ir tamprus viskozės ir šilko trikotažas palaidinei, plonai, lengvai suknelei, sijonui, plačioms kelnėms.

  Kaina 26 
  29  Sutaupykite 3 
  Šviesaus smėlio šilkas

  Plonas, minkštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams.

  Kaina 3420
  38  Sutaupykite 380