Aksomas iš Italijos

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški aksomo audiniai iš Italijos. Nuostabūs, spalvingi, puikios sudėties aksomai Jūsų svajonių suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.   

  Šokoladinis LORO PIANA aksomas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai trintantis, tačiau ir vos palaikantis formą, subtiliai spindintis LORO PIANA medvilnės aksomas suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui, palaidinei. 

  Kaina 36 
  Rusvas aksomas su šilku

  Plonas, minkštas, plastiškas, gražaus kritimo, spindintis, beveik nesiglamžantis aksomas su šilku suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui, palaidinei. 

  Kaina 45 
  Melsvas aksomas su šilku

  Plonas, minkštas, plastiškas, gražaus kritimo, spindintis, beveik nesiglamžantis aksomas su šilku suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui, palaidinei. 

  Kaina 45 
  Gėlėtas aksomas su šilku

  Plonas, minkštas, beveik nesiglamžantis, gražaus kritimo ir švelnus aksomas su šilku. Puikiai tinka suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 2925
  45  Sutaupykite 1575
  Karališkas žalias aksomas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, tačiau ir vos palaikantis formą, subtiliai spindintis medvilnės aksomas suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui, palaidinei. 

  Kaina 45 
  Paslaptingas aksomas su šilku

  Be galo minkštas ir švelnus, gražaus kritimo, beveik nesiglamžantis aksomas su šilku suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 45 
  Rombų aksomas su šilku

  Minkštas ir švelnus Kenzo mados namų aksomas su šilku. Plonas, gražaus kritimo, beveik nesiglamžantis. Tinka suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 44 
  Margasis aksomas su šilku

  Be galo minkštas, beveik nesiglamžantis, gražiai krintantis ir švelnus aksomas su šilku. Idealiai tinka suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 45 
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.