Mūsų el. parduotuvėje rasite išskirtinius, kokybiškus audinius iš Italijos žema kaina. Kiekvienas audinys skirtingas ir jo priežiūra taip pat skiriasi. Vilnos audiniai reikalauja vienokios priežiūros, šilko audiniams kitokia priežiūra, o medvilnė, linas ar viskozė taip pat turi būtent jiems skirtas priežiūros rekomendacijas. Kartais atrodo, kad nuo visko gali net galva susisukti, tačiau viskas labai paprasta.

Linas ir jo priežiūra

Linas išsiskiria savo tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Prie lino nekimba nešvarumai ir jis nepersigeria kvapais. Puikiai sugeria drėgmę, vėsina kūną, atrodo elegantiškai, todėl dažniausiai naudojami vasarinių rūbų siuvimui. Lininiai audiniai yra mažo elastingumo, todėl linkę glamžytis. Tačiau tai ne bėda - audinys lyginamas gana lengvai, o pasiglamžęs linas turi net savotiško žavesio. Lininių audinių priežiūra taip pat nėra sudėtinga.

Viskozė ir jos priežiūra

Savo savybėmis viskozė primena medvilnę, tačiau yra kiek švelnesnė ir minkštesnė. Audinys ne tik be galo maloniai liečiasi prie kūno, bet ir labai gerai praleidžia orą, taip leisdamas kūnui kvėpuoti. Jis „vėsina“ karštu oru, todėl labai tinka vasariniams rūbams. Viskozės audinių priežiūra gana paprasta. 

Medvilnė ir jos priežiūra

Medvilnė yra vienas labiausiai mėgstamų audinių. Medvilnės audinius galima dažnai skalbti. Jie puikiai sugeria drėgmę ir yra pralaidūs orui, leidžia odai kvėpuoti. Tačiau audinys nėra labai elastingas, greitai glamžosi ir nelabai sulaiko šilumą. Nors medvilnės audinius paprasta ir lengva plauti, tačiau reikia įdėti daugiau pastangų juos lyginant. 

Vilna ir jos priežiūra

Vilna - tai natūralus gyvūninės kilmės pluoštas, gaunamas iš gyvūnų kailio. Šis pluoštas skiriasi savo tankiu, švelnumu ar šiurkštumu. Vilnoniai audiniai pasižymi šilumos sulaikymu ir šalčio nepraleidžiamumu, turi gydomų savybių, leidžia odai kvėpuoti, neteplūs, mažai glamžosi, o tinkamai prižiūrimi gali tarnauti daugybę metų.
 

Šilkas ir jo priežiūra

Kiekvienam verta žinoti, kaip teisingai prižiūrėti šilko rūbus, kad jie ilgai mus džiugintų neprarasdami savo "pradinės išvaizdos".