Itališki vienspalviai vilnos audiniai

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški vilnos audiniai iš Italijos. Vienspalvė, dvipusė vilnelė įvairiausiems skoniams. Nuo ypatingai plonų, vasarai tinkančių, iki storesnių, šiltesnių vilnos audinių. Vilnelė kostiumams, suknelėms, sijonams, kelnėms, švarkeliams. Taip pat ir šiltesnės vilnos audiniai, iš kurių pasiūti rūbai apgaubs Jus šiluma ir suteiks jaukumo jausmą. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.    

  Šviesus vilnos ir kašmyro tvidas

  Vidutinio storio, prabangus, minkštas, plastiškas, labai švelnus, CHANEL vilnos ir kašmyro tvidas švarkeliui, užmestukui, sijonui, liemenei ar suknelei. 

  Kaina 75 
  Juoda vos languota vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, subtiliai spindinti, šiek tiek slidoka, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 48 
  Ruda smulkiai languota vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, subtiliai spindinti, šiek tiek slidoka, beveik nesiglamžanti PIACENZA vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 48 
  Šviesi merino vilnelė su elastanu

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti merino vilnelė su elastanu (super 110's) suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 48 
  Balta bukle vilna su kašmyru

  Vidutinio storio (į storesnę pusę), prabangus, minkštas, plastiškas, labai švelnus, šiltas CHANEL vilnos ir kašmyro bukle audinys švarkeliui, užmestukui, šiltam sijonui, liemenei ar lengvam paltukui. 

  Kaina 75 
  Pilkšvos alyvos vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, šilta vilnelė su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui ar liemenei, labai plonyčiam, lengvam paltukui. 

  Kaina 60 
  Rausvai koralinė vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, šilta vilnelė su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui ar liemenei, labai plonyčiam, lengvam paltukui. 

  Kaina 60 
  Ryški vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, šilta vilnelė su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, užmestukui ar liemenei, labai plonyčiam, lengvam paltukui. 

  Kaina 60 
  Juodai mėlyna bukle vilna

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus vilnos ir poliamido bukle audinys švarkeliui, užmestukui, šiltam sijonui, liemenei ar labai lengvam paltukui. 

  Kaina 3150 
  45  Sutaupykite 1350 
  Tamsiai pilka vilnelė su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilna su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, liemenei ar plačioms kelnėms.  

  Kaina 3360 
  48  Sutaupykite 1440 
  Pilkšvos kakavos vilnelė su elastanu vasarai

  Plona, švelni, slidoka, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su elastanu pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, šortukams, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 1980 
  36  Sutaupykite 1620 
  Tamsiai mėlyna vilnelė vasarai

  Plonytė, minkšta, plastiška, slidoka, švelni, gražiai krintanti vilnelė pavasariui, vasarai suknelei, sijonui, kelnėms, šortukams, plonam švarkeliui ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 2550 
  34  Sutaupykite 850 
  Kakavinė vilna

  Vidutinio storio, plastiška, švelni, krintanti, bet ir vos palaikanti formą vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui. 

  Kaina 2280 
  38  Sutaupykite 1520 
  Pilka vilnelė su šilku

  Plona (link vidutinio storio), minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms. 

  Kaina 2880 
  48  Sutaupykite 1920 
  Karšto šokolado vilnelė su šilku

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti DRAGO vilnelė su šilku pavasariui, vasarai lengvai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 3220 
  46  Sutaupykite 1380 
  Šilta vilnelė

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su kašmyru. Kakavos spalvos, tačiau turi šiek tiek užuominos į alyvinį atspalvį. Vilnelė turi šiek tiek subtilaus spindesio, mažytį lyg pūkelį. Tinka šiltesnei suknelei, sijonui ar švarkeliui.  

  Kaina 30 
  48  Sutaupykite 18 
  Spindinti mėlyna vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms. 

  Kaina 1620 
  36  Sutaupykite 1980 
  Ruda dvipusė vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti dvipusė vilnelė suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms.  

  Kaina 2520 
  36  Sutaupykite 1080 
  Vario vilnelė su šilku

  Plona (link vidutinio storio), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms. 

  Kaina 24 
  48  Sutaupykite 24 
  Ciklameninė vilnelė

  Vidutinio storio (labiau į plonesnę pusę), švelni, slidi, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui.

  Kaina 3150 
  5250  Sutaupykite 21 
  Žalsva S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 2660 
  38  Sutaupykite 1140 
  Pilka LORO PIANA vilnelė su elastanu

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži, matinė LORO PIANA vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms. 

  Kaina 2160 
  36  Sutaupykite 1440 
  Žalias vilnos trikotažas

  Plonas (link vidutinio torio), minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis vilnos trikotažas palaidinei, užmestukui, o suknelei ar sijonui reiktų pamušalo. 

  Kaina 15 
  29  Sutaupykite 14 
  Džinsą primenanti pilka LORO PIANA vilna

  Plona (labiau link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti LORO PIANA vilna suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2880 
  48  Sutaupykite 1920 
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.