Itališki vilnos audiniai

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški vilnos audiniai iš Italijos. Vienspalviai, languoti, dryžuoti, gėlėti, margi, dvipusiai vilnos audiniai įvairiausiems skoniams. Nuo ypatingai plonų, vasarai tinkančių, iki storesnių, šiltesnių vilnos audinių. Vilnelė kostiumams, suknelėms, sijonams, kelnėms, švarkeliams. Taip pat ir šiltesnės vilnos audiniai, iš kurių pasiūti rūbai apgaubs Jus šiluma ir suteiks jaukumo jausmą. O ką jau bekalbėti apie kašmyro audinius! Ypatingai švelnūs, minkšti, prabangūs ir jaukūs - kartą pabandęs supranti, kad kašmyras - ypatingas audinys, kuris traukte traukia prie savęs. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.   

  Juoda vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms.

    

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Juoda S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona (labiau link vidutinio storio), švelni, minkšta, plastiška, mažai glamži S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms.

  Kaina 48 
  Ciklameninė vilnelė

  Vidutinio storio (labiau į plonesnę pusę), švelni, slidi, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui.

  Kaina 5250
  Šampaninė S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 3060
  36  Sutaupykite 540
  Šviesioji LORO PIANA vilna su šilku

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, krintanti, tačiau ir vos palaikanti formą, prabangi LORO PIANA vilnelė su šilku suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Tamsi LORO PIANA vilnelė su šilku

  Vidutinio storio (į plonesnę pusę), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, tačiau ir vos palaikanti formą, prabangi LORO PIANA vilnelė su šilku suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Smulkaus raštelio LORO PIANA vilna su kašmyru

  Plona (šiek tiek link vidutinio storio), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži LORO PIANA vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui. 

  Kaina 4505
  53  Sutaupykite 795
  Mėlyna languota BRIONI vilnelė

  Plona (link vidutio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti BRIONI vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2320
  29  Sutaupykite 580
  Tamsi languota BRIONI vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, slidoka, mažai glamži BRIONI vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2330
  29  Sutaupykite 570
  Alyvinė vilnelė su elastanu

  Vidutinio storio, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 3510
  39  Sutaupykite 390
  Languotas trikotažas su vilna

  Vidutinio storio, minkštas, švelnus, plastiškas, elastingas, gražiai krintantis bet ir vos palaikantis formą CALVIN KLEIN trikotažas su vilna palaidinei, švarkeliui, kelnėms, sijonui, suknelei.  

  Kaina 2465
  29  Sutaupykite 435
  Žalsva S. FERRAGAMO vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti S. FERRAGAMO vilnelė suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 3230
  38  Sutaupykite 570
  Žalia dvipusė vilna su elastanu

  Vidutinio storio (labiau į plonesnę pusę), švelni, slidi, minkšta, mažai glamži, plastiška, gražiai krintanti vilnelė su elastanu  suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui. 

  Kaina 4462
  5250 Sutaupykite 788
  Melsva sidabru puošta vilnelė

  Plona (labiau link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, prabangi vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Šviesi sidabru puošta vilnelė

  Plona (labiau link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, prabangi vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Plona juoda vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, slidi, plastiška, mažao glamži, gražiai krintanti vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms. 

  Kaina 2340
  36  Sutaupykite 1260
  E. PUCCI spalvingosi vilnelė

  Plonas, didžiulis, švelnus ir milkštas, plastiškas E. PUCCI vilnelės kuponas. Gali būti naudojamas šaliui arba rūbui siūti. Sodrių spalvų, ryškiai ir efektingai žiūrisi. Išskirtinės kokybės ir prabangus audinys.  

  Kaina 170 
  200  Sutaupykite 30 
  Puošnus MISSONI audinys su vilna

  Plonas, švelnus, plastiškas, elastingas, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MISSONI audinys su vilnapalaidinei, suknelei, sijonui ar net šaliui. 

  Kaina 27 
  30  Sutaupykite 3 
  Melsvas MISSONI audinys su vilna

  Plonas, švelnus, plastiškas, elastingas, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MISSONI audinys su vilna palaidinei, suknelei, sijonui ar net šaliui. 

  Kaina 27 
  30  Sutaupykite 3 
  Ramus Missoni audinys su vilna

  Plonas, švelnus, plastiškas, elastingas, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, mažai glamžus MISSONI audinys su vilna .palaidinei, suknelei, sijonui ar net šaliui. 

  Kaina 27 
  30  Sutaupykite 3 
  Pilkšvai žalia vilna su kašmyru paltui

  Minkštas, švelnus, plastiškas, prigesintos, pilkai žalios spalvos vilnos ir kašmyro audinys paltui.  Audinys vidutinio storio, turi šiek tiek subtilaus spindesio.

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Juoda vilna su kašmyru paltui

  Minkštas, švelnus, plastiškas, sodrios juodos spalvos vilnos ir kašmyro audinys paltui. Audinys vidutinio storio, turi šiek tiek subtilaus spindesio. 

  Kaina 54 
  60  Sutaupykite 6 
  Ruda languota vilnelė

  Plona (šiek tiek link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 1608
  2680 Sutaupykite 1072
  Tamsi languotoji vilnelė

  Plona (šiek tiek link vidutinio storio), minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms ar švarkeliui. 

  Kaina 2010
  2680 Sutaupykite 670
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.