Itališki vilnos audiniai

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški vilnos audiniai iš Italijos. Vienspalviai, languoti, dryžuoti, gėlėti, margi, dvipusiai vilnos audiniai įvairiausiems skoniams. Nuo ypatingai plonų, vasarai tinkančių, iki storesnių, šiltesnių vilnos audinių. Vilnelė kostiumams, suknelėms, sijonams, kelnėms, švarkeliams. Taip pat ir šiltesnės vilnos audiniai, iš kurių pasiūti rūbai apgaubs Jus šiluma ir suteiks jaukumo jausmą. O ką jau bekalbėti apie kašmyro audinius! Ypatingai švelnūs, minkšti, prabangūs ir jaukūs - kartą pabandęs supranti, kad kašmyras - ypatingas audinys, kuris traukte traukia prie savęs. Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.   

  Šviesioji vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, matinė, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, ponam švarkeliui ar šiltesniems, tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 34 
  Juodai dryžuota vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, matinė vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, ponam švarkeliui ar šiltesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 32 
  Pilkšvai rusva vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, ponam švarkeliui ar šiltesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 33 
  Juoda vilnelė

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži, matinė vilnelė suknelei, sijonui, kelnėms, ponam švarkeliui ar šiltesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 32 
  Gėlėta vilna su šilku

  Vidutinio storio, švelni, gana plastiška, krintanti, tačiau ir šiek tiek palaikanti formą vilnelė su šilku formą palaikančiai suknelei, sijonui, švarkeliui ar tvirtesnei palaidinei. 

  Kaina 63 
  Juodai mėlyna bukle vilna

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus vilnos ir poliamido bukle audinys švarkeliui, užmestukui, šiltam sijonui, liemenei ar labai lengvam paltukui. 

  Kaina 3150 
  45  Sutaupykite 1350 
  Pilkos eglutės vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su kašmyru audinys suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Pilkai žalia vilna su kašmyru

  Vidutinio storio (į plonesnę pusę), minkštas, plastiškas, švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su kašmyru audinys suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Tamsiai pilka vilnelė su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilna su kašmyru šiltai suknelei, sijonui, švarkeliui, liemenei ar plačioms kelnėms.  

  Kaina 3360 
  48  Sutaupykite 1440 
  Rudų vilionių vilnelė su šilku ir kašmyru

  Vidutinio storio (į plonesnę pusę), minkštas, plastiškas, labai švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su šilku ir kašmyru audinys suknelei, sijonui, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 4060 
  58  Sutaupykite 1740 
  Sodriai ruda vilnelė su elastanu

  Plonytė, švelni, minkšta, plastiška, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti vilnelė su elastanu suknelei, sijonui, labai plonam švarkeliui, kelnėms, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite
  Melsva PIACENZA vilnelė su kašmyru

  Plona, minkšta, labai švelni, plastiška, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti PIACENZA vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui ar tvirtesnei palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 3780 
  54  Sutaupykite 1620 
  Pilkai kakavinė vilnelė

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti, bet ir vos palaikanti formą vilnelė suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, kelnėms, tvirtesnei palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 2520 
  36  Sutaupykite 1080 
  Languota PIACENZA vilna

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, mažai glamži PIACENZA vilnelė šiltesnei suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui.  

  Kaina 3675 
  49  Sutaupykite 1225 
  Tamsiai mėlyna vilnelė vasarai

  Plonytė, minkšta, plastiška, slidoka, švelni, gražiai krintanti vilnelė pavasariui, vasarai suknelei, sijonui, kelnėms, šortukams, plonam švarkeliui ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 2550 
  34  Sutaupykite 850 
  Kakavinė vilna

  Vidutinio storio, plastiška, švelni, krintanti, bet ir vos palaikanti formą vilnelė suknelei, sijonui, švarkeliui. 

  Kaina 2280 
  38  Sutaupykite 1520 
  Pilka vilnelė su šilku

  Plona (link vidutinio storio), minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms. 

  Kaina 2880 
  48  Sutaupykite 1920 
  Karšto šokolado vilnelė su šilku

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti DRAGO vilnelė su šilku pavasariui, vasarai lengvai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 3220 
  46  Sutaupykite 1380 
  Tamsi PIACENZA vilnelė su linu ir šilku

  Vidutinio storio PIACENZA  vilnelė su linu ir šilku. Tinka suknelei, švarkeliui, kelnėms ar sijonui.

  Kaina 27 
  45  Sutaupykite 18 
  Smulkių langučių vilnelė vasarai

  Plona, švelni, minkšta, plastiška, slidoka, mažai glamži, gražiai krintanti vilnelė pavasariui ir vasarai suknelei, sijonui, šortukams, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 14 
  28  Sutaupykite 14 
  Dvipusė PIACENZA vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška dvipusė PIACENZA vilna su kašmyru lengvam paltukui, labai šiltam švarkui, liemenei ar labai šiltam sijonui. 

  Kaina 49 
  70  Sutaupykite 21 
  Šilta vilnelė

  Vidutinio storio, minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su kašmyru. Kakavos spalvos, tačiau turi šiek tiek užuominos į alyvinį atspalvį. Vilnelė turi šiek tiek subtilaus spindesio, mažytį lyg pūkelį. Tinka šiltesnei suknelei, sijonui ar švarkeliui.  

  Kaina 30 
  48  Sutaupykite 18 
  Pilkas languotas linas su vilna

  Plonas, minkštas, plastiškas, švelnus, krintantis, bet ir vos palaikantis formą DRAGO linas su vilna pavasariui, vasarai. Tinka lengvai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 27 
  35  Sutaupykite
  Plonytė ryškiaspalvė vilnelė

  Plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė plonytei, krintančiai suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar šaliui.  

  Kaina 27 
  45  Sutaupykite 18 
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.