Itališki šilko audiniai

 • Kruopščiai atrinkti išskirtiniai, kokybiški šilko audiniai iš Italijos. Nuostabūs atlasiniai, šifoniniai, crepe de chine šilkai, žoržetai - įvairiausiems skoniams.  Šilkas puikiai tinka ne tik vakarinėms, prabangioms suknelėms, tačiau ir kasdienai. Šilko palaidinė, sijonas, kelnės, suknelė - kas gali būti nuostabiau! Šilkas žavi savo savybėmis ir "prilimpa" tarsi antra oda. O atlasinis šilkas taip pat tinka ir piižamoms, pagalvių užvalkalams, plaukų gumytėms. Jums belieka tik išsirinkti! Jei turite kokių abejonių dėl audinio pasirinkimo - drąsiai klauskite, mielai atsakysim.     

  Juodas kreminių burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Koralinis burbulų šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 33 
  44  Sutaupykite 11 
  Nepaprastas šilkas

  Plonas, minkštas, švelnus, plastiškas, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis, pusiau persišviečiantis šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams.

    

  Kaina 49 
  Žavingas šilkas su elastanu

  Plonas, lengvas, švelnus, slidus, spindintis, plastiškas, mažai glamžus, gražiai krintantis atlasinis šilkas su elastanu suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams, pižamai, plaukų gumytėms. 

  Kaina 52 
  Nuostabių gėlių šilkas

  Švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, ruoželinio audimo šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams ar plačioms kelnėms. 

  Kaina 50 
  Vos rausvas LORO PIANA šilkas

  Vidutinio storio, minkštas ir švelnus, plastiškas, matinis, gražiai krintantis krepinio pagrindo LORO PIANA šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 58 
  Siuvinėtas ARMANI šilkas

  Perregimas, plonas ir lengvas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, siuvinėtas ARMANI mados namų šifoninis šilkas suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 59 
  Žavingas gėlėtas šilkas

  Plonas, švelnus, plastiškas, minkštas, gražiai krintantis GUCCi ir KEN SCOTT crepe de chine šilkas palaidinei, marškinukams, lengvai suknelei, sijonui.

  Kaina 57 
  Margalapis šilkas

  Plonas, tačiau ne iš ploniausių šilkų. Švelnus, slidus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis atlasinis šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams, kelnėms, skarelei ar šalikėliui. 

  Kaina 50 
  Juodas viskozės ir šilko trikotažas

  Plonas, labai švelnus, minkštas, plastiškas, kražiai krintantis ir tamprus viskozės ir šilko trikotažas palaidinei, plonai, lengvai suknelei, sijonui, plačioms kelnėms.

  Kaina 26 
  29  Sutaupykite 3 
  Šviesaus smėlio šilkas

  Plonas, minkštas ir švelnus, plastiškas, gražiai krintantis crepe de chine šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams.

  Kaina 3420
  38  Sutaupykite 380
  Marinistinis VALENTINO šilkas

  Švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis VALENTINO šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams, plačioms kelnėms, skarelei ar šaliui. 

  Kaina 4420
  52  Sutaupykite 780
  Pilkai žalsvas šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, elastingas, matinis šilkas plazdančiai suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 4050
  45  Sutaupykite 450
  Tamsus boružėlių šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, spindintis, slidus atlasinis šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams, plačioms kelnėms, plaukų gumytėms. 

  Kaina 4410
  49  Sutaupykite 490
  Šviesus boružėlių šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, spindintis, slidus, gražiai krintantis atlasinis šilkas suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams, plaukų gumytėms. 

  Kaina 4410
  49  Sutaupykite 490
  Juodas cady šilkas

  Vidutinio storio, matinis, minkštas, plastiškas, krepinio pagrindo, sodrios juodos spalvos cady šilkas suknelei, sijonui, plačioms kelnėms, palaidinei, marškinukams.  

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Nude spalvos šilkas su elastanu

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, elastingas, subtiliai spindintis crepe de chine šilkas plazdančiai suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar pamušalui.  

  Kaina 3150
  42  Sutaupykite 1050
  Baltas šilkas su elastanu

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, elastingas, beveik matinis šilkas plazdančiai suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 4185
  45  Sutaupykite 315
  Paslaptingas šilkas su elastanu

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, elastingas, beveik matinis šilkas plazdančiai suknelei, sijonui, palaidinei ar marškinukams. 

  Kaina 4185
  45  Sutaupykite 315
  Mėlynas krepinis šilkas

  Vidutinio storio, matinis, minkštas, plastiškas, krepinio pagrindo šilkas suknelei, sijonui, kelnėms, palaidinei, marškinukams ar plonam švarkeliui. 

  Kaina 45 
  50  Sutaupykite 5 
  Baltas krepinis šilkas

  Vidutinio storio, matinis, minkštas, plastiškas, krepinis šilkas suknelei, sijonui, kelnėms, palaidinei, marškinukams ar plonam švarkeliui. 

  Kaina 45 
  50  Sutaupykite 5 
  GUCCI rombų šilkas

  Švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis GUCCI šilkas suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams. 

  Kaina 50 
  55  Sutaupykite 5 
  Juodas S. FERRAGAMO šilkas

  Plonas, švelnus, minkštas, plastiškas, gražiai krintantis, subtiliai spindindintis S. FERRAGAMO šilkas su acetatu suknelei, palaidinei, sijonui ar marškinukams. 

  Kaina 1650
  22  Sutaupykite 550
  Vos sidabrinis šilkas su elastanu

  Plonas, lengvas, švelnus, slidus, plastiškas, gražiai krintantis atlasinis šilkas su elastanu suknelei, palaidinei, sijonui, marškinukams, pižamai, plaukų gumytėms. 

  Kaina 4050
  45  Sutaupykite 450
 • Išskirtiniai, aukštos kokybės audiniai iš Italijos rūbų siuvimui.