Išskirtinis kolekcinis linas

 • Išskirtinis kolekcinis linas

  Kaina 4860 
  54  Sutaupykite 540 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-07
  Likutis: 7.6 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 1.9 m
  Parduodame po 1.9 m
 • Vidutinio storio, plastiškas, švelnus, subtiliai spindintis, krintantis, bet ir šiek tiek palaikantis formą LORO PIANA lino žakardas. Liečiant audinį jausmas, lyg sudėtyje būtų šiek tiek šilko. Ramių, pastelinių spalvų, rausvai persikinės, rusvos, aukso spalvos. Labai puošniai, prabangiai ir įspūdingai žiūrisi. Audinys parduodamas kuponais. Kupono ilgis apie 1.92 m. Visas kuponas lyg įrėmintas kito rašto. Kupono viršuje ir apačioje yra apie 20 cm kito rašto juosta, iš šonų - apie 22 cm. Kupono vidurys gražaus rašto. Kuponas į mažesnes dalis nekerpamas. Tinka suknelei, sijonui, švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesnei palaidinei.

  Sudėtis: 100 proc. linas
  Plotis: 161 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.     

 • Alternatyvios prekės

  Prabangus kolekcinis šilko ir lino žakardas

  Prabangus, vidutinio storio, plastiškas, švelnus, subtiliai spindintis, krintantis, bet ir palaikantis formą kolekcinis šilko ir lino žakardas formą palaikančiai suknelei, sijonui, švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesnei palaidinei. 

  Kaina 81 
  90  Sutaupykite
  Kolekcinis šilko ir lino žakardas

  Vidutinio storio, plastiškas, švelnus, subtiliai spindintis, krintantis, bet ir palaikantis formą kolekcinis šilko ir lino žakardas formą palaikančiai suknelei, sijonui, švarkeliui, plačioms kelnėms, šortukams ar tvirtesnei palaidinei. 

  Kaina 81 
  90  Sutaupykite