Languota vilnelė su kašmyru ir elastanu

 • Languota vilnelė su kašmyru ir elastanu

  Kaina 50 
  Likutis: 7.2 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 0.5 m
  Parduodame po 0.1 m
 • Plona, labai švelni, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru ir elastanu. Audinys turi elastingumo. Pilkos ir tamsios, prigesintos, mėlynai žalios, elektrinės spalvos. Langelių dydis apie 7 x 5,5 cm. Tinka suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms ar šiltesniems marškinukams, palaidinei.

  Sudėtis: 93 proc. vilna, 5 proc. kašmyras, 2 proc. elastanas

  Plotis: 150 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.   

 • Alternatyvios prekės

  Žaliai languota vilnelė su elastanu

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti DRAGO vilnelė su elastanu lengvai suknelei, sijonui, plonam švarkeliui, plačioms kelnėms ar tvirtesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 36 
  Vos matomų langučių vilnelė su kašmyru

  Vidutinio storio, minkštas, plastiškas, švelnus, gražiai krintantis, beveik nesiglamžantis DRAGO vilnos su kašmyru audinys suknelei, sijonui, kelnėms, švarkeliui ar šiltesnei palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 44 
  Languota elektrinė vilnelė

  Vidutinio storio, švelni, mažai glamži, gražiai krintanti, minkšta, plastiška vilnelė su kašmyru šiltesnei suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms.  

  Kaina 39