LORO PIANA kašmyro šalio audinys

 • LORO PIANA kašmyro šalio audinys

  Kaina 160 
  190  Sutaupykite 30 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-01-07
  Likutis: 5 vnt.

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  Į krepšelį 
 • Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro šalio audinys. Šalio kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Dominuoja prigesintos, žemės spalvos: ruda, kakavos, prigesinta pilkai melsva, kreminė, pilka, rudai oranžinė. Labai malonus liesti. Išskirtinės kokybės ir prabangus šalio audinys. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Šalio dydis 205 cm x 73 cm. Iš šalio kraštų - 1,5 cm pilkšvai mėlynos spalvos juostelės. Nuotraukose matosi lyg būtų du šaliai vienas kito. 

  Sudėtis: 100 proc. kašmyras
  Plotis: 73 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.    

 • Alternatyvios prekės

  Kašmyro, vilnelės ir šilko šalio audinys

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir milkštas, lengvas, plastiškas CHANEL kašmyro, vilnelės ir šilko šalio audinys. Šalio kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Šalio dydis 190 cm x 136 cm.  

  Kaina 140 
  280  Sutaupykite 140 
  LORO PIANA kašmyro ir šilko audinys skarai

  Plonytis, didžiulis, be galo švelnus ir minkštas, plastiškas LORO PIANA kašmyro ir šilko skaros audinys. Skaros kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Išskirtinės kokybės ir prabangi skara. Puikiai apgaubs ne tik kaklą, bet ir pečius. Skaros dydis 150 cm x 150 cm. 

  Kaina 16875
  225  Sutaupykite 5625
  Rudai žalias CHANEL kašmyro audinys šaliui

  Plonytis, platus, be galo švelnus ir milkštas, plastiškas CHANEL kašmyro audinys šaliui. Šalio kraštus reikia apsiūti, nes jie neapdirbti. Labai malonus liesti. Išskirtinės kokybės ir prabangus šalis. 

  Kaina 14350
  205  Sutaupykite 6150