Pilka smulkaus rašto vilna su kašmyru

 • Pilka smulkaus rašto vilna su kašmyru

  Kaina 52 
  Likutis: 5.5 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 0.5 m
  Parduodame po 0.1 m
 • Vidutinio storio, švelni, mažai glamži, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru. Audinys krintantis, tačiau ir šiek tiek palaikantis formą. Tamsesnių ir šviesesnių pilkų atspalvių, smulkaus rašto. Turi labai nedaug subtilaus spindesio. Tinka labai šiltam sijonui, šiltam švarkui, liemenei, užmestukui ar labai lengvam paltukui. 

  Sudėtis: 95 proc. vilna, 5 proc. kašmyras

  Plotis: 160 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.   

 • Alternatyvios prekės

  Pilka vilnelė su kašmyru

  Plona, labai švelni, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti, minkšta, plastiška DRAGO vilnelė su kašmyru suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms ar šiltesniems marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 52 
  Pilka languota vilna su kašmyru

  Vidutinio storio, minkšta, plastiška, švelni, krintanti, bet ir vos palaikanti formą, mažai glamži DRAGO vilna su kašmyru labai šiltai, tiesesnio silueto suknelei, labai šiltam sijonui, švarkui, liemenei, užmestukui ar ponam, lengvam paltukui.  

  Kaina 60 
  Tamsiai pilkas kašmyras

  Vidutinio storio, prabangus, minkštas, plastiškas, labai švelnus, gražiai krintantis, bet ir vos palaikantis formą, mažai glamžus DRAGO kašmyras šiltai suknelei, sijonui ar švarkeliui. 

  Kaina 85