Pilka vilnelė su šilku

 • Pilka vilnelė su šilku

  Kaina 2880
  48  Sutaupykite 1920
  Likutis: 1 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  Į krepšelį 
 • Plona (link vidutinio storio), minkšta, labai švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku. Abi vilnelės pusės gali būti naudojamos kaip gerosios.Vilnelė labai įdomios, sunkiai nusakomos spalvos. Lyg pilkai kakavinė, o tam tikrai švisai krintant turi šiek tiek užuominis į alyvinį atspalvį. Viena pusė tamsesnio atspalvio, o kita - šviesesnė. Audinys turi šiek tiek subtilaus spindesio. Tinka suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms.

  Sudėtis: 76 proc vilna, 24 proc. šilkas
  Plotis: 155 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.     

 • Alternatyvios prekės

  Pilka languota vilnelė su šilku ir linu

  Plona (link vidutinio storio), labai švelni, beveik nesiglamžanti, gražiai krintanti, minkšta, plastiška vilnelė su šilku ir linu suknelei, sijonui, švarkeliui, kelnėms, palaidinei ar tvirtesniems marškinukams. 

  Kaina 48 
  Pilka dvipusė vilnelė su linu ir šilku

  Plona, minkšta, plastiška, švelni, mažai glamži, gražiai krintanti, nepersišviečianti, dvipusė GUABELLO vilnelė su linu ir šilku suknelei, švarkeliui, kelnėms, šortukams, sijonui ar tvirtesniems marškinukams. 

  Kaina 42 
  Vario vilnelė su šilku

  Plona (link vidutinio storio), minkšta, švelni, plastiška, gražiai krintanti, mažai glamži vilnelė su šilku suknelei, švarkeliui, sijonui, kelnėms. 

  Kaina 2880
  48  Sutaupykite 1920