Plonytė ryškiaspalvė vilnelė

 • Plonytė ryškiaspalvė vilnelė

  Kaina 27 
  45  Sutaupykite 18 
  Likutis: 5.1 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 0.5 m
  Parduodame po 0.1 m
 • Plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, beveik nesiglamžanti vilnelė. Labai lengva ir vos persišviečianti. Audinys didesniame atstume turi iš savęs šiek tiek elastingumo. Ryškių, sodrių spalvų. Labai efektingai žiūrisi. Mėlyno stačiakampio dydis apie 27 x 22 cm, oranžinių juostų plotis apie 10 cm, ciklameno juostų plotis apie 11 cm. Apgaubs lengvu šydu. Nuo audinio krašto apie 57 cm, mėlyno stačiakampio kampe yra apie 5-6 mm baltas taškas, kuris kartojasi panašiai kas 88 cm. Todėl kaina yra sumažinta. Tinka plonytei, krintančiai suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams ar šaliui. 

  Sudėtis: 100 proc vilna
  Plotis: 138 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.   

 • Alternatyvios prekės

  Plonytė NINA RICCI vilnelė

  Ypatingai plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, mažai glamži, persišviečianti NINA RICCI vilnelė. Itin tinka šaliams, tačiau galima siūti ir plonytę palaidinę, marškinukus.  

  Kaina 14 
  28  Sutaupykite 14 
  E. PUCCI smėlio vilnelė su šilku

  Labai plonytė, švelni, plastiška, minkšta, gražiai krintanti, mažai glamži E. PUCCI vilnelė su šilku šaliams, tačiau galima siūti ir plonytę palaidinę, marškinukus, plazdančią suknelę (su pamušalu). 

  Kaina 2250
  30  Sutaupykite 750
  NINA RICCI audinys su kašmyru

  Plonas, švelnus, plastiškas, minkštas, gražiai krintantis NINA RICCI audinys su kašmyru šaliams, skarelėms, tačiau galima siūti ir ploną palaidinę, marškinukus, plazdančią suknelę ar sijoną. 

  Kaina 15 
  30  Sutaupykite 15