Rausvas kolekcinis linas su viskoze

 • Rausvas kolekcinis linas su viskoze

  Kaina 2240 
  28  Sutaupykite 560 
  Likutis: 1.2 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 1.2 m
  Parduodame po 0.1 m
 • Plonas, lengvas, švelnus, minkštas, gana plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą CHANEL linas su viskoze. Šviesios, prigesintos, sunkiai nusakomos spalvos - lyg būtų sumaišyta rausva, persikinė ir šiek tiek alyvinės spalvos. Audinys austas lyg smulkiais kvadratukais, kurių dydis apie 1 cm. Prieš saulę žingsnio kontūras gali šiek tiek persišviesti. Tinka suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams.

  Sudėtis: 55 proc. linas, 45 proc. viskozė
  Plotis: 144 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.   

 • Alternatyvios prekės

  Žalsvas kolekcinis linas su viskoze

  Plonas, lengvas, švelnus, minkštas, gana plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą kolekcinis linas su viskoze suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams.  

  Kaina 28 
  Juodas kolekcinis linas su viskoze

  Plonas, lengvas, švelnus, minkštas, gana plastiškas, krintantis, bet ir vos palaikantis formą kolekcinis linas su viskoze suknelei, sijonui, palaidinei, marškinukams, plačioms kelnėms ar platesniems šortukams. 

  Kaina 28 
  Kolekcinė persikinė viskozė su linu

  Plona, šiek tiek persišviečianti, lengva, švelni, minkšta, plastiška, gražiai krintanti CHANEL viskozė su linu lengvai suknelei ar sijonui, palaidinei, marškinukams. 

  Kaina 28