Rusvai auksinis Loro Piana kašmyro šalikas

 • Rusvai auksinis Loro Piana kašmyro šalikas

  Kaina 96 
  120  Sutaupykite 24 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-12
  Likutis: 4 vnt.

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  Į krepšelį 
 • Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Rusvai auksinės spalvos, su šiek tiek persiko stapalvio. Vos subtiliai spindintis. Išskirtinės kokybės ir prabangus šalikas. Su tokiu kašmyro šaliku joks šaltis nebaisus. Šaliko ilgis apie 190 cm (ilgis su kutais), plotis 44 cm. Kutų ilgis iš abiejų pusių po 8 cm. Nieko papildomai šalikui daryti nereikia - tiesiog puoštis ir džiaugtis jo teikiama šiluma.

  Sudėtis: 100 proc. kašmyras

  Plotis: 44 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.    

 • Alternatyvios prekės

  Tamsaus turkio LORO PIANA kašmyro šalikas

  Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Šaliko ilgis apie 193 cm (ilgis su kutais), plotis 34 cm. Nieko papildomai šalikui daryti nereikia - tiesiog puoštis ir džiaugtis jo teikiama šiluma. 

  Kaina 96 
  120  Sutaupykite 24 
  Žalias Loro Piana kašmyro šalikas

  Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Šaliko ilgis apie 190 cm (ilgis su kutais), plotis 44 cm. 

  Kaina 96 
  120  Sutaupykite 24 
  Baklažaninis LORO PIANA kašmyro šalikas

  Vidutinio storio, austas, ypatingai minkštas ir švelnus LORO PIANA kašmyro šalikas. Ilgis apie 163 cm (ilgis su kutais), plotis 34 cm. 

  Kaina 6930 
  99  Sutaupykite 2970