VALENTINO šilko ir medvilnės batistas

 • VALENTINO šilko ir medvilnės batistas

  Kaina 2520 
  36  Sutaupykite 1080 
  Likutis: 1.8 m

  Perkant virš 50 Eur - pristatymas paštomatais NEMOKAMAS. Perkant virš 100 Eur - pristatymas kurjeriu arba paštomatais NEMOKAMAS (galima pasirinkti).

  Atsiprašome, tačiau šiuo metu audinys jau išparduotas.

  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 1.8 m
  Parduodame po 1.8 m
 • Plonytis, minkštas, lengvutis, švelnus, persišviečiantis VALENTINO šilko ir medvilnės batistas. Ryškių, sodrių spalvų. Audinio raštas kartojasi kuponais. Kupono ilgis apie 178 cm. Kiekvienas kuponas prasideda ir baigiasi vienodomis juostomis, link kupono vidurio dekoruotas plunksnomis, o pats audinio vidurs vienspalnis - geltonos spalvos. Visų vieno šono juostų plotis apie 20 cm, plunksnų ilgis - apie 45 cm.  Labai gražiai ir žaismingai žiūrisi. Tinka lengvutei suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei. Liko vienintelis kuponas, kuris turi nedidelį defektą: geltoname fone, apie 45 cm nuo audinio krašto ir apie 6-7 cm virš plunksnos rašto yra apie 3 cm tankiau suausti siūlai (panašus į 2-3 mm pločio ir 3 cm ilgio gumbelį) ir šalia apie 1-2 cm patemptas siūlas. Todėl kaina sumažinta.

  Sudėtis: 72 proc. šilkas, 28 proc. medvilnė
  Plotis: 137 cm

  Dėl skirtingų ekranų nustatymų spalva gali nežymiai skirtis.

  Mūsų parduotuvėje kokybiški itališki audiniai rūbų siuvimui.    

 • Alternatyvios prekės

  Lapelių šilko ir medvilnės batistas

  Plonytis, minkštas, labai švelnus, lengvutis, persišviečiantis MULBERRY šilko ir medvilnės batistas lengvutei suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei.  

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite
  KENZO šilko ir medvilnės batistas

  Plonytis, minkštas, lengvutis, švelnus, šiek tiek persišviečiantis kolekcinis šilko ir medvilnės batistas lengvutei suknelei, sijonui, marškinukams, palaidinei. 

  Kaina 27 
  36  Sutaupykite